Jump, jump, jump…


Jako wierny kibic spieszę obwieścić, że Jump już jest gotowy! Mówią o nim i piszą. Smuggi wypuścił swojego Jumpa, hura 😀 Prawdopodobnie pierwsza tej klasy polska gra na iphona. Wykorzystane 3D i akceleratory robią niesamowite wrażenie. No i ta przestrzeń… W to trzeba zagrać.

p.s. Facet jest skromny i pewnie nie napisze jak ciężko harował, więc może ja parę słów dodam. Parę miesięcy temu gadaliśmy o koncepcji gry. Kilka tygodni później zobaczyłem pierwsze screeny, potem filmik z testów enginu. Jakoś udało mu się wytrwać łącząc pracę i rodzinę z siedzeniem po nocach nad kodem. Czas przeleciał jak błyskawica, Qba zrobił świetną grafikę i Jump gotowy. Widać, że można, jak się naprawdę chce. Cel, skupienie i determinacja. Podziwiam i szczerze gratuluję. Nic tylko naśladować.

A wracając do samej gry, uwaga… może zakręcić się w głowie od wysokości 😉

,

  1. #1 przez Siostra Autora dnia 4 grudnia 2008 - 13:56

    Juz wiem co chce pod choinke! Iphona poprosze razem z Jumpem 🙂 Od razu mi sie przypomnialo ile godzin spedzalam kilka…nascie lat temu nad podobna gierka. Ale nowa grafika Smuggiego jest 100 razy lepsza. I chyba wiecej roznego rodzaju klockow tam jest, co? 🙂 Podoba mi sie 🙂

Komentarze nie są dozwolone.